Olvassunk és nyaraljunk idén is együtt!

Hahó, könyvtár(s)ak! A II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár idén is meghirdeti olvasásnépszerűsítő játékát a Borsod-Abaúj-Zemplén megyében élő 3. és 4. osztályos általános iskolai tanulók számára. A legjobban szereplő játékosok egyhetes nyaralást nyerhetnek!

Az általános iskolák 4 fős csapatokkal nevezhetnek, intézményenként egy csapat vehet részt a játékban. A játékra előzetesen jelentkezni kell, az innen letölthető jelentkezési lap visszaküldésének határideje: 2018. március 14.

A fődíj, amit a döntőben legjobban teljesítő csapatok tagjai nyernek el, egy gazdag programot kínáló, ingyenes olvasótábor a közvetlenül a bogácsi fürdő mellett található Jurta üdülőközpontban 2018. július 9-től 13-ig.

Az első forduló feladatlapja 2018. március 14-től érhető el innen, a honlapról.
Beküldési határidők:
I. forduló: 2018. április 6. – feladatlap
II. forduló: 2018. május 4. – feladatlap

A megoldásokat személyesen, postai úton (3530 Miskolc, Görgey Artúr u. 11.) vagy a hahokonyvtarsak@rfmlib.hu e-mail címre várjuk.
Az írásbeli fordulók során legjobban szereplő csapatokat 2018. június 4-én várjuk a szóbeli döntőre.