Múltnak kútja – a borsodi barangolás legjobbjai

Nagyon sok helyes megfejtés érkezett játékunkra, melyet a II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár az Országos Könyvtári Napok rendezvénysorozathoz kapcsolódva hirdetett Borsod-Abaúj-Zemplén megye felső tagozatos diákjai számára.

A diákok vállalkozó kedvét mutatja, hogy 52 db olyan megoldást kaptunk, amely maximális pontszámú lett, vagy csupán 1-1 hibás választ tartalmazott. Ezért a legtöbb pontszámot elért első 29 játékost jutalmazzuk meg, illetve azt a könyvtárat, amelynek a legtöbb olvasója küldött be maximális pontszámú feladványt.

A nyertesek listája ide kattintva letölthető!

A legaktívabb könyvtár a Jánosházi Sándor Könyvtár lett Bükkábrányból.
Az ajándékokat a település könyvtárán keresztül, illetve postán juttatjuk el a nyertesekhez.

Minden diáknak, segítő könyvtáros és pedagógus kollégának köszönjük a részvételt. Reméljük, hogy legközelebb is játszanak, tanulnak velünk!