Lackfi János és Gryllus Dániel közös estje

Lackfi János és Gryllus Dániel közös estjére várják az érdeklődőket, kisebbeket és nagyobbakat egyaránt 2015. február 3-án, kedden 14 órára Olaszliszkán a Művelődési Házban - a könyvtárosok ajánlásával!

Lackfi János és Gryllus Dániel alkotópárosként már számos alkalommal szerepelt együtt színpadon. Kettejük szerzeményét, a Hóban-fényben című dalt a Csík zenekar vitte sikerre. Hasonlóan felívelő pályát futott be az Ádvent Óbudán, melyet évek óta énekelnek az egybegyűltek minden Advent-vasárnapi gyertyagyújtáskor, az óbudai főtéren.
Olaszliszkán a költő és verséneklő gyermekeknek szóló zenés, irodalmi műsorában egymást váltják a népdal, a legkülönbözőbb stílusú énekelt versek, de nem marad el a versekkel való játszadozás sem.