Todó kitálalt ... - író-olvasó találkozó a könyvtárban

November 22-én, hétfőn délelőtt Vig Balázs volt a vendégünk egy interaktív író-olvasó találkozóra, az ő könyveivel ismerkedhettek meg a meghívott 3. osztályos gyerekek.

Legismertebb regényalakja Todó, aki szókimondó, humoros formában láttatja a kisebb-nagyobb gyermekek életének eseményeit óvodás kortól egészen a kiskamasz korig. Todó alaposan kitálalt az oviról, a suliról és a sportról is. A gyerekek aktív résztvevői voltak az eseményeknek, felidézték a kedvenc és a "nemszeretem" ételek ízét, a csúfolódások hatását, volt karate edzés, felvőtámasz, és sok mókás dolog. Kicsit elfáradva, de élményekkel feltöltődve mentek vissza az iskolába, és azzal az elhatározással, hogy nem csak a Todó-trilógiával, hanem az író bácsi többi kötetével is megismerkednek majd.

Vig Balázs eddig megjelent könyvei a könyvtárunkból is kikölcsőnözhetők, Szeretettel várjuk az érdeklődőket!