Új könyveink

Kedves Olvasóink!

A koronavírus járvány alatt is folytatjuk az új könyvek beszerzését, mert úgy tapasztaljuk, hogy minden eddiginél nagyobb igény mutatkozik a legfrissebb kötetekre.

A kölcsönzés sem elérhetetlen már. Mint az előbbiekben jeleztük, előzetes telefonos egyeztetés után tudunk újabb olvasnivalókat átadni.

A legfontosabb tudnivalók:

A könyvek igénylése a következő módon lehetséges:
☎️ Telefonon: hétfő-péntek 9.00-14.00 óra között a 20 430 5886-os telefonszámon.
A könyvek kiválasztásában segíthet a katalógusunk, amely elérhető a honlapunkon

Kölcsönzésre csak beiratkozott olvasók részére van lehetőség.
A könyvek átvétel telefonon előre egyeztetett időpontban:
65 év alattiak: szerda 13-15 óra között
65 év felettiek: csütörtök 9-11 óra között

a könyvtár bejáratánál előre elkészített csomagokban(a könyvtár épületébe a könyvtárosokon kívül senki nem léphet be).

Kérjük, hogy az esetleges várakozás során tartsák be a megszokott intézkedéseket (szájmaszk, megfelelő távolság)!
Igény esetén a könyveket házhoz szállítjuk!

A választás megkönnyítése érdekében megosztunk néhány fotót a legújabban beszerzett kötetekről.

Jó kikapcsolódást, kellemes olvasmányélményeket kívánunk!