Húsvétra készülődtünk az Ügyeskedj a könyvtárban! foglalkozásain

Április 9-12-ig Ügyeskedj a könyvtárban! címmel kreatív játszóházat hirdetett A Művelődés Háza és Könyvtára a helyi és a kistérségi általános iskolák alsó tagozatos osztályainak és a nagycsoportos óvodásoknak.

A helyi iskolákon és óvodákon kívül Kenézlőről, Györgytarlóról, Olaszliszkáról, és Komlóskáról is érkeztek gyermekcsoportok a népszerű foglalkozásokra.
A húsvéti játszóházban a bevezető beszélgetés után kézműves foglalkozások keretében díszeket és dekorációkat készítettünk. Az elkészíthető munkadarabok változatos anyagokból és technikával készültek és a húsvét jellegzetes formái a tojás, csibe, bárányka és a nyuszi jelentek meg a díszeken. A foglalkozásokon 16 csoportban 270 gyermek és 32 felnőtt vett részt.
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!