Nyáry Krisztián volt a teadélután vendége

Kortárs író volt vendége az irodalmi teadélutánnak az őszi könyvtári napok rendezvénysorozat részeként. Nyáry Krisztián kommunikációs szakember, író, könyvkiadó, irodalomtörténész. Írásait először Facebook oldalán publikálta a magyar írók és költők szerelmi életéről szóló írásait, amelyek nagy  népszerűségre tettek szert. Ennek hatására jelent meg éppen öt évvel ezelőtt első könyve  Így szerettek ők címmel. 2012-es könyvsikere  a következő évben olvasásnépszerűsítő hatása miatt Fizt József könyvdíjat  kapott a Magyar Könyvtárosok Egyesületének döntése alapján. Munkái népszerűségét mutatja, hogy írásait több színházban felolvasó esteken is hallhatjuk. A szerző következő könyve: Fölébredett a föld, címmel még ebben az évben megjelenik az olvasók nagy örömére.