A babamasszázsról beszélgettünk a baba-mama klubban

Vidám gyermekkacaj és zsongás töltötte meg a könyvtárat péntek délelőtt. A januári baba-mama klubban Körmöndi-Rozmán Adrienn gyógytornász volt a vendégünk, akivel a babamasszázsról beszélgettünk.

A sárospataki nyugdíjas klub látogatása könyvtárunkban

A sárospataki nyugdíjas klub már több alkalommal ellátogatott könyvtárunkba, legutóbb január 28-án voltak a vendégeink.

Kitüntetés a Magyar Kultúra Napján

A Magyar Kultúra Napja alkalmából rendezett városi ünnepségen Sárospatak város által alapított díjak is átadásra kerültek. Pécsvárady Botond közéleti díjat ítélt oda a képviselőtestület a Művelődés Háza és Könyvtára munkatársi közösségének , ezzel ismerve el a több mint három és fél évtizedes munkáját a ház valamennyi egykori és mai munkatársainak. A díjat Aros János polgármester adta át Csatlósné Komáromi Katalin igazgató asszonynak.

Szavalóverseny a Magyar Kultúra Napja alkalmából

Folytatódik az Irodalmi teadélután

A Magyar Kultúra Napja jegyében rendeztük az év első teadélutánját. Sokan ellátogattak hozzánk, hogy meghallgathassák az irodalmi előadást, és elmondhassák saját gondolataikat, kedvenc verseiket a témához kapcsolódóan. A jó hangulathoz egy-egy csésze finom teával járultunk hozzá.

Ünnepi nyitva tartás

Felhívás népdalversenyen való részvételre

Segítség…hiszti!! Pszichológus volt a vendég a baba-mama klubban

A baba-mama klub októberi összejövetelén vendégünk Hanuderné Tamaska Tünde klinikai szakpszichológus volt, akivel a kisgyermekes szülők életét megnehezítő hisztiről beszélgettünk.

Könyvtáros műhely a könyvtári munka segítéséért

Október 25-én a sárospataki járás könyvtárosai műhelymunkán vettek részt a Zrínyi Ilona Városi Könyvtárban.

Bálint Ágnes-kiállítás a könyvtárban

Tartalom átvétel