Könyvtárunk nyári nyitva tartása

Az Ünnepi Könyvhét eseményei II.

Bodnár Éva: Forrásban című verses kötetének bemutatója

Az Ünnepi Könyvhét eseményei I.

Író-olvasó találkozó Réti Lászlóval

Tájékoztató nyitva tartásról

Réti László Sárospatakon

Tájékoztatás

Gyermeknapi Kölyökbuli 2019

X. Barsi Ernő Regionális Népdaléneklési Verseny az Újbástya Rendezvénycentrumban

Április 30-án 10. alkalommal rendezte meg A Művelődés Háza és Könyvtára Zenei-részlege a Regionális Népdaléneklési Versenyét.
Versenyünk felhívására 33 tanuló jelentkezett a helyi és a kistérségi iskolák felső tagozatos diákjai közül. A helyi iskolákon kívül Tolcsváról, Vámosújfaluból, Kenézlőről és Bodrogolasziból és is érkeztek versenyzők a megmérettetésre.

A Huncutka Bábszínházban járt a baba-mama klub

A Művelődés Háza és Könyvtára baba-mama klubja  áprilisi összejövetelén babaszínházba invitálta az anyukákat babájukkal. A Huncutka Bábszínházba voltunk hivatalosak, ahol már maga a környezet is magával ragadó volt a babák számára. A színek, a fények, a sok figura elvarázsolta őket és a felnőtteket is. Rövid bevezető beszélgetés után kezdődött is az előadás.

Tartalom átvétel